Kompleksowa opieka stomatologiczna

Powrót doOferta specjalnastrony wyżej
„Kompleksowa opieka stomatologiczna” - co tak naprawdę oznacza?
 
Kompleksowa czyli pełna, wyczerpująca, bez ograniczeń …
 
Współczesna zaawansowana stomatologia stawia gabinetom wysokie wymagania, nie tylko sprzętowe, ale przede wszystkim ludzkie. Żeby dobrze leczyć i spełniać marzenia o pięknym uśmiechu trzeba mieć do tego zespół  doświadczonych i zdolnych lekarzy.
 
Pojęcie „stomatolog od wszystkiego” już dawno odeszło do lamusa. Znacznie większe możliwości daje zespół współpracujących ze sobą lekarzy, z których każdy specjalizuje się w wąskiej dziedzinie. Praca zespołowa daje najlepsze rezultaty, bo na każdym etapie leczenia Pacjentem zajmuje się profesjonalista, a każdą wątpliwość można skonsultować na miejscu korzystając z wiedzy i doświadczenia kolegi z zespołu.
 
Właśnie na taką kompleksową opiekę stawiamy w Centrum Zdrowego Uśmiechu.

Nasz zespół liczy kilkunastu doświadczonych lekarzy stomatologów. Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie, wykonując na co dzień zabiegi  i zgłębiając wiedzę poprzez uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach i kursach.
 
Mamy lekarzy zajmujących się ortodoncją, chirurgią, endodoncją mikroskopową, protetyką, impalntologią, periodontologią oraz terapią zaburzeń czynnościowych narządu żucia. W jednym miejscu zgromadziliśmy tak liczny zespół, aby każdy nasz Pacjent otrzymał pełną i najlepszą dostępną obecnie opiekę stomatologiczną.
 
Tak więc kompleksowa opieka stomatologiczna - to Centrum Zdrowego Uśmiechu.  Jak nikt inny zadbamy o Twój zdrowy i piękny uśmiech!