Program POLECAM CENTRUM ZDROWEGO UŚMIECHU – szczegóły:

Każda osoba, która jest pacjentem Centrum Zdrowego Uśmiechu poleca – zaprasza swoich znajomych wręczając im kartę polecenia. Na karcie NOWY PACJENT wpisuje swoje imię i nazwisko i z tak wypełnioną kartą przychodzi na 1 wizytę. W ramach 1 wizyty otrzymuje bezpłatną  konsultację stomatologiczną z przeglądem jamy ustnej, wstępnym planem i kosztorysem leczenia. Dodatkowo wykonywane jest zdjęcie panoramiczne RTG za 80 zł.  

Osoba polecająca otrzymuje od Centrum Zdrowego Uśmiechu bony pieniężne na usługi stomatologiczne na następujących zasadach:

 

Koszty leczenia NOWEGO PACJENTA w okresie 30 dni od daty 1 wizyty:

Osoba polecająca otrzymuje:

od 200 do 499 zł

1 bon o wartości 50 zł

od 500 do 999 zł

2 bony o wartości 50 zł (łącznie 100 zł)

od 1000 do 1999 zł

4 bony o wartości 50 zł (łącznie 200 zł)

powyżej 2000 zł

6 bonów o wartości 50 zł (łącznie 300 zł)

 

  1. Bony są imienne, może z nich skorzystać osoba, której imię i nazwisko widnieje na bonie. Bony są ważne przez okres 3 miesięcy od momentu ich wydania. Bony można odebrać w recepcjach klinik  Centrum Zdrowego Uśmiechu za okazaniem dokumentu tożsamości.
  2. Karty polecenia dostępne są w recepcjach CZU. Każdy pacjent może otrzymać dowolną ilość kart polecenia.
  3. O przyznaniu bonów i możliwości ich odbioru osoba polecająca informowana jest telefonicznie po upływie 30 dni od daty 1 wizyty NOWEGO PACJENTA.
  4. NOWY PACJENT to osoba, która nie widnieje w bazie pacjentów CZU lub nie korzystała z naszych usług w okresie ostatnich 3 lat.
  5. O chęci zapłacenia za usługę stomatologiczną bonem – w całości lub w części – należy poinformować lekarza podczas wizyty w gabinecie.
  6. Program trwa do odwołania. O planowanym terminie zakończenia programu pacjenci zostaną poinformowani z miesięcznym wyprzedzeniem za pośrednictwem strony www.nieboli.pl.
  7. Promocja nie łączy się z innymi! Pacjent sam decyduje, czy woli skorzystać z rabatu w ramach aktualnej promocji, czy zapłacić bonem za daną usługę liczoną w cenach normalnych (bez rabatu).