TOP Implanty Straumann ®

Powrót doOferta specjalnastrony wyżej
Jesteśmy autoryzowaną placówką szwajcarskiej grupy Institut Straumann AG, światowego lidera w implantologii stomatologicznej i regeneracji tkanek przyzębia.
 
Taka współpraca pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów implantologicznych. Blisko 50 lat doświadczenia i szwajcarska precyzja wykonania implantów oraz najdłuższy czas obserwacji i badań klinicznych, umożliwia nam pracę z Pacjentem, przy użyciu najlepszej jakości narzędzi i materiałów.
 
Naszym Pacjentom możemy zaproponować najwyższej klasy implanty już od 3800 zł ! Zapraszamy na konsultacje implantologiczne.
 
-------------------------------------------------
 
Szwajcarska grupa Institut Straumann AG to światowy lider w implantologii stomatologicznej i regeneracji tkanek przyzębia. Najwyższe standardy jakości utrzymywane przez cały proces produkcyjny, wiedza zdobyta przez ponad pół wieku badań, dokładność pasowania komponentów mierzona w tysięcznych częściach milimetra to fundamenty, które czynią terapię implantami Straumann najbezpieczniejszą z możliwych.
 
SYSTEM Nr 1 W EUROPIE
W kwietniu 2006 roku fińska National Agency for Medicines opublikowała raport porównujący różne systemy implantologiczne (Finlandia jest jedynym krajem, w którym Ministerstwo Zdrowia rejestruje wszystkie wszczepione i usunięte implanty). Raport przedstawia liczbę utraconych implantów danego producenta i obejmuje okres 10 lat (1994 - 2005 r.). Według danych tych implanty Straumann dają najwyższy odsetek powodzenia spośród wszystkich zarejestrowanych systemów implantologicznych, tj. 98,7%.
 
GWARANCJA
Implanty Straumann objęte są dożywotnią gwarancją producenta. Okres gwarancyji na łączniki tytanowe wynosi 10 lat. Łączniki pełnoceramiczne objęte są 5 letnią gwarancją producenta. W ramach programu Straumann Classic istnieje możliwość zaopatrzenia w elementy protetyczne do implantów wszczepionych od roku 1974 do 1999.
 
Gwarancja obejmuje wyłącznie oryginalne produkty Straumann.
Szczegółowe warunki gwarancji dostępne są w gabinetach oferujących implanty Straumann lub u wyłącznego dystrybutora implantów Straumann w Polsce.
 
 
PONAD 70 ODDZIAŁÓW NA CAŁYM ŚWIECIE
Instytut Straumann AG to firma o międzynarodowym zasięgu, posiadająca swoje oddziały i dystrybucje w ponad 70 krajach na całym świecie.
 
 
INNOWACYJNA POWIERZCHNIA SLActive®
Jako jedyne na świecie implanty Straumann z powierzchnia SLActive® produkowane są w specjalnej komorze pozbawionej dostępu powietrza i przechowywane w roztworze soli fizjologicznej do momentu wszczepienia implantu. W połączeniu z optymalną topografią powierzchni implantu pozwala to na radykalne zredukowanie czasu wgajania (od 3 do 4 tygodni) oraz znacznie zwiększenie bezpieczeństwa i przewidywalności leczenia.