Ewa Bieniek

Powrót doLekarze stomatolodzystrony wyżej

Doktor nauk medycznych. Studia stomatologiczne ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2004 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych pracą doktorską o tytule: "Analiza wartości wskaźników charakteryzujących stan jamy ustnej dzieci z cukrzycą" w Zakładzie Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej w Łodzi.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Stomatologicznego Forum Internetowego, którego celem jest wymiana doświadczeń lekarzy z całego kraju. Bierze udział w licznych kursach szkoleniach i konferencjach naukowych z dziedziny stomatologii. Po studiach kształciła się głównie w zakresie stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki i ortodoncji. Praktykę zawodową zdobywała zarówno w kraju jak i zagranicą (Klinika Stomatologiczna w Malmo, Szwecja). Biegle włada językiem angielskim.

Prywatnie interesuje się nurkowaniem, jazdą na nartach. Z sukcesami uprawia lekką atletykę, biegi sprinterskie (liczne medale Lekarskich Mistrzostw Polski i Świata). Wolny czas spędza z przyjaciółmi i rodziną.

Certyfikaty: