Joanna Trawicka-Kaczor

Powrót doLekarze stomatolodzystrony wyżej

 

W 2011 roku ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbywała w Centralnym Ambulatorium Stomatologicznym Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. 
 
W październiku 2016 roku złożyła egzamin specjalizacyjny (z czwartym wynikiem w Polsce), uzyskując tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.
 
Od 2013 roku doktor Trawicka prowadzi zajęcia naukowo-dydaktyczne ze studentami w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  
 
W pracy obowiązują ją wysokie standardy, zarówno w procedurach medycznych, jak i w obsłudze pacjenta. Jest przystosowana do pracy zespołowej, wśród lekarzy specjalizujących się w takich dziedzinach jak: protetyka, chirurgia, ortodoncja, a także implantologia. Standardem jest planowanie kompleksowego leczenia i wspólna opieka nad pacjentem. Jej rola, w pracy zespołowej, polega na przygotowywaniu endodontycznym pacjentów kierowanych na leczenie protetyczne czy ortodontyczne oraz leczenie skomplikowanych przypadków endodontycznych.
 
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Duży nacisk kładzie na stałe podnoszenie swoich umiejętności zawodowych, czego dowodem jest uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach.
W pracy charakteryzuje się dużym zrozumieniem i życzliwością dla pacjentów oraz najwyższą starannością wykonywanych zabiegów.
 
Prywatnie jest osobą towarzyska i wesołą. Pasjonuje się podróżami. Lubi długie spacery i dobrą książkę.
 
 
 
Certyfikaty: