Paweł Grzegorczyk

Powrót doLekarze stomatolodzystrony wyżej

Zdobywca tytułu Dentysta Roku 2016, 2017 i 2019 w plebiscycie organizowanym przez portaldentystyczny.pl – największy portal dla lekarzy stomatologów, techników dentystycznych oraz pacjentów. W konkursie wzięło udział ponad 40 000 pacjentów, a do akcji zgłoszono 1200 lekarzy z całej Polski. W każdym z 12 województw wyłoniono zwycięzców.

Zapytany o swoją reakcję, kiedy dowiedział się o wygranej powiedział: „Taki wynik daje na pewno ogromną satysfakcję, ale jednocześnie zobowiązuje. Każdego dnia trafiają do mnie na fotel pacjenci z różnymi problemami. Ci ludzie obdarzają mnie zaufaniem, a ja nie mogę ich zawieść. Zawsze staram się im pomóc na 100%. Najlepszą nagrodą jest dla mnie uśmiech i uścisk dłoni zadowolonego pacjenta”.

Ukończył studia na wydziale Lekarsko - Dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2001 r. Staż podyplomowy odbył w MSC Śródmieście w Krakowie, gdzie pod okiem doświadczonych lekarzy, nabierał doświadczenia oraz poszerzał zdobyte umiejętności.

W Klinice Centrum Zdrowego Uśmiechu pełni funkcję dyrektora medycznego. Jego wieloletnia praktyka w prywatnych gabinetach w Krakowie i Katowicach pozwala na kompleksowe spojrzenie na pacjenta oraz zaproponowanie planu leczenia spełniającego oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Przez wiele lat współpracował z firmą farmaceutyczną Pierre Fabre Medicament specjalizującą się w produktach do higieny jamy ustnej, prowadząc prelekcje dla lekarzy stomatologów i higienistek oraz uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i wykładach.

W codziennej praktyce równą uwagę przywiązuje do precyzji i profesjonalizmu wykonywanych zabiegów jak i do zapewnienia pacjentom możliwie najwyższego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wizyty w gabinecie. Procentuje to zdrowym uśmiechem pacjentów i zawodową satysfakcją doktora.

Prywatnie miłośnik podróży oraz biegów maratońskich.

Certyfikaty: