Klinika

Powrót doGaleriastrony wyżej

Centrum Zdrowego Uśmiechu to nowoczesna klinika implantologii i stomatologii estetycznej, 6 gabinetów, około 30 pracowników: lekarzy, asystentek, recepcjonistek, kierownictwa. To przestronna poczekalnia i recepcja z miłą i profesjonalną obsługą. Ciągle się rozwijamy, unowocześniamy swoje technologie, bazę sprzętową, standardy zarządzania i komfort przyjmowania pacjentów.

Jesteśmy autoryzowaną placówką szwajcarskiej grupy Institut Straumann AG, światowego lidera w implantologii stomatologicznej i regeneracji tkanek przyzębia. Taka współpraca pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów implantologicznych. Blisko 60 lat doświadczenia i szwajcarska precyzja wykonania implantów oraz najdłuższy czas obserwacji i badań klinicznych, umożliwia nam pracę z Pacjentem, przy użyciu najlepszej jakości narzędzi i materiałów. Naszym Pacjentom możemy zaproponować najniższą na polskim rynku cenę za najwyższej klasy implanty: już od 3500 zł.

Jako pierwsza klinika stomatologiczna w Krakowie wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001. Dostaliśmy wiele nagród i wyróżnień, m.inn. wyróżnienie w prestiżowym konkursie Małopolski Medal Jakości. Byliśmy prekursorami wprowadzenia do stomatologii systemu ratalnego.

U nas możesz płacić kartą, gotówką lub wziąć kredyt w systemie ratalnym MediRaty. Procedura uzyskania kredytu i podpisania umowy jest bardzo prosta, a oprocentowanie bardzo korzystne.

W pełni odpowiadamy za jakość naszej pracy i udzielamy na nią gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że nie pozostawimy Cię z ewentualnym problemem. Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi na temat wykonanego zabiegu, możesz bez skrupułów pytać o wszystko Twojego lekarza. My nie dopuszczamy do żadnych niedomówień.