Filozofia

Powrót doO nasstrony wyżej

Doświadczenia z dentystami bywają różne… Najczęściej  gabinet stomatologiczny to miejsce, o którym wolimy szybko zapomnieć. Dlaczego? Bo dentysta kojarzy się nam z bólem, dyskomfortem, niepewnością, obawą o skuteczność leczenia. 

Centrum Zdrowego Uśmiechu powstało z myślą o tych wszystkich osobach, które nie lubią chodzić do dentysty! Bo chcieliśmy, żeby zmienili zdanie. I udało się! Dzisiaj są naszymi pacjentami, powierzają nam zdrowie swoje i swoich dzieci, polecają nas znajomym. Słowa Stomatlolog i stomatologia zyskały dla nich nowe - pozytywne znaczenie.

Zastanawiasz się dlaczego?

  • … bo w jednym miejscu zgromadziliśmy specjalistów z niemal każdej dziedziny stomatologii, abyś mógł leczyć się kompleksowo i wygodnie. Ich wiedza, profesjonalizm i doświadczenie są do Twojej dyspozycji. Nowoczesna stomatologia nie ma dla nas tajemnic.
  • … bo każdego traktujemy indywidualnie. Od pierwszej wizyty w naszej klinice stomatologicznej będziesz czuł się wyjątkowo – Twój lekarz prowadzący zadba o wszystko: zdiagnozuje Cię, zaproponuje kilka rozwiązań, ułoży plan leczenia, przygotuje kosztorys, skieruje Cię do specjalistów.
  • … bo szanujemy Twój czas. Na wizytę możesz zapisać się telefonicznie lub mailowo. Recepcjonistka zaproponuje najdogodniejszy dla Ciebie termin, a w przeddzień wizyty potwierdzi go telefonicznie. Tak na wszelki wypadek - gdybyś zapomniał lub nie mógł przyjść. Zawsze możesz przełożyć wizytę. Na miejscu wykonamy też pełną diagnostykę: tomografię komputerową, zdjęcie panoramiczne i zdjęcie punktowe RTG - wszystko w zapisie cyfrowym.
  • … bo w pełni odpowiadamy za jakość naszej pracy. Udzielamy na nią dwuletniej gwarancji.
  • … bo od progu naszej kliniki w Krakowie przywitamy Cię uśmiechem, życzliwością, kameralną atmosferą. Będziesz czuł się komfortowo w klimatyzowanej poczekalni. Recepcjonistka odwiesi płaszcz, zapyta czego się napijesz, zaproponuje świeżą prasę i magazyny, będziesz mógł skorzystać z bezprzewodowego Internetu.
  • … bo czekają na Ciebie najwyższej klasy specjaliści - implantolodzy, ortodonci, endodonci, protetycy i periodontologowie.
  • … bo … lubimy jak szeroko się uśmiechasz i polecasz nas swoim znajomym. Na bieżąco prowadzimy badania według których 80% nowych pacjentów trafiło do nas z polecenia! Nie potrzebujemy lepszej rekomendacji.