Małgorzata Bukowska

Powrót doAdministracjastrony wyżej
 
Pani Małgorzata Bukowska pełni funkcję Dyrektora Centrum Zdrowego Uśmiechu i odpowiada za jego prawidłowe funkcjonowanie. W każdej sytuacji służy swoją pomocą i wsparciem.
 
Jest osobą doświadczoną w zarządzaniu klinikami stomatologicznymi w kraju (Kraków), jak i poza jego granicami (Niemcy, Norwegia). Umiejętności praktyczne oraz bogata wiedza o procedurach profilaktycznych, które zdobyła, z dużym rozmachem wprowadziła do naszej kliniki.
 
Dba o wysoki standardy świadczonych usług, pilnuje przestrzegania procedur i obowiązujących wytycznych - wszystko w trosce o Pacjenta. Bogaty wachlarz jej umiejętności, pasja, pielęgniarskie wykształcenie oraz doświadczenie chirurgiczne spowodowały, że była wykładowcą firmy Pierre Fabre Medicament w  ogólnopolskim cyklu szkoleń dla asystentek stomatologicznych pt. „Nie bójmy się chirurgii”.
 
Wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności z zakresu chirurgii wykorzystuje podczas czynnego asystowania do wszystkich, nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów implantologicznych.
 
Ma duszę artystki, uwielbia sztukę. W wolnych chwilach z powodzeniem oddaje się swojej pasji malowania obrazów. Jest ciekawa świata, dlatego w okresie urlopowym wyrusza w podróże na inne kontynenty, aby je bliżej poznać i jak najwięcej się o nich dowiedzieć. Lubi muzykę i dobry film. 
 

Certyfikaty: