Agnieszka Kareł-Szklarska

Powrót doLekarze dentyścistrony wyżej

Dyplom ukończenia kierunku Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskała w 2012 roku. Jako studentka aktywnie udzielała się w Studenckim Kole Naukowym przy Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej IS CM UJ. Staż podyplomowy ukończyła w jednej z krakowskich prywatnych przychodni stomatologicznych. Uczestniczyła w licznych kursach i konferencjach dotyczących głównie zagadnień ze stomatologii zachowawczej i protetyki, stale podnosząc swoje kwalifikacje.
 
W Centrum Zdrowego Uśmiechu zajmuje się głównie diagnostyką w ramach programu KOMPLEKSOWEJ DIAGNOSTYKI, stomatologią zachowawczą, protetyką i implantoprotetyką. W pracy na pierwszym miejscu stawia kontakt z Pacjentem oraz jego potrzeby. Ceni sobie profesjonalizm i pełne zaangażowanie we wszystkim, co robi.
 
Prywatnie uwielbia spędzać czas na łonie natury, szczególnie w lesie na spacerach z psem. Nie wyobraża sobie życia bez ruchu, sportu i dobrej muzyki, wyciszenia szuka w jodze. Miłośniczka narciarstwa, dobrego jedzenia i podróżowania (ostatni sukces to zdobycie najwyższego szczytu Afryki - Kilimandżaro). W wolnej chwili z przyjemnością obejrzy dobry serial i sięga po ciekawą książkę.

Certyfikaty: