Anna Balagna

Powrót doLekarze dentyścistrony wyżej

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny z oddziałem w Zabrzu. Odbyła 3-letnie szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortodoncji w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej im. dr n. med. Zbigniewa Żaka w Krakowie. Szkolenie zakończyła złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, który zdała z najwyższym wynikiem w kraju. Za wynik egzaminu została wyróżniona Nagrodą Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie. Zajmuje się leczeniem pacjentów w każdym wieku.

 
Bierze udział w terapii interdyscyplinarnej, przygotowując pacjentów do zabiegów implantologicznych i protetycznych. Wykorzystuje szeroki wachlarz metod leczniczych: aparaty wyjmowane, stałe, zakotwienie szkieletowe. W pracy stosuje technologie cyfrowe. Certyfikowany lekarz Invisalign.
 
Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Szczególną wagę przywiązuję do procesu diagnostyki i planowania leczenia, które według niej mają znaczący wpływ na powodzenie terapii ortodontycznej. Z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta.
 
Wolny czas spędza na podróżach z rodziną i nadrabiając zaległości czytelnicze.
 
Certyfikaty: