Joanna Trawicka-Kaczor

Powrót doLekarze dentyścistrony wyżej

W 2011 roku ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy odbywała w Centralnym Ambulatorium Stomatologicznym Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie. 

 
W październiku 2016 roku złożyła egzamin specjalizacyjny (z czwartym wynikiem w Polsce), uzyskując tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.
 
Od 2013-2021 roku doktor Trawicka-Kaczor prowadziła zajęcia naukowo-dydaktyczne ze studentami w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.  
 
W pracy stosuje wysokie standardy, zarówno w procedurach medycznych, jak i w obsłudze pacjenta. Jej rola, w pracy zespołowej, polega na przygotowywaniu endodontycznym pacjentów kierowanych w następnym etapiena leczenie protetyczne czy ortodontyczne. Specjalizuje się w skomplikowanych przypadkach endodontycznych, usuwaniu złamanych narzędzi kanałowych oraz zamykaniu perforacji. Bez jej determinacji, wiedzy i doświadczenia, zapewne wiele zębów skazanych byłoby na usunięcie.
 
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Duży nacisk kładzie na stałe podnoszenie swoich umiejętności zawodowych, czego dowodem jest uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach.
W pracy charakteryzuje się dużym zrozumieniem i życzliwością dla pacjentów oraz najwyższą starannością wykonywanych zabiegów.
 
Prywatnie jest osobą towarzyska i wesołą. Pasjonuje się podróżami. Lubi długie spacery i dobrą książkę.
 
 
Certyfikaty: