Paweł Grzegorczyk

Powrót doLekarze dentyścistrony wyżej
Zdobywca tytułu Dentysta Roku 2016, 2017 i 2019 w plebiscycie organizowanym przez portaldentystyczny.pl – największy portal dla lekarzy stomatologów, techników dentystycznych oraz pacjentów. W konkursie wzięło udział ponad 40 000 pacjentów, a do akcji zgłoszono 1200 lekarzy z całej Polski. W każdym z 12 województw wyłoniono zwycięzców.
 
Zapytany o swoją reakcję, kiedy dowiedział się o wygranej powiedział: „Taki wynik daje na pewno ogromną satysfakcję, ale jednocześnie zobowiązuje. Każdego dnia trafiają do mnie na fotel pacjenci z różnymi problemami. Ci ludzie obdarzają mnie zaufaniem, a ja nie mogę ich zawieść. Zawsze staram się im pomóc na 100%. Najlepszą nagrodą jest dla mnie uśmiech i uścisk dłoni zadowolonego pacjenta”.
 
Ukończył studia na wydziale Lekarsko - Dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2001 r. Staż podyplomowy odbył w MSC Śródmieście w Krakowie, gdzie pod okiem doświadczonych lekarzy, nabierał doświadczenia oraz poszerzał zdobyte umiejętności.
 
W Centrum Zdrowego Uśmiechu pełni funkcję kierownika medycznego. Jego wieloletnia praktyka w prywatnych gabinetach w Krakowie i Katowicach pozwala na kompleksowe spojrzenie na pacjenta oraz zaproponowanie planu leczenia spełniającego oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.
 
Przez wiele lat współpracował z firmą farmaceutyczną Pierre Fabre Medicament, prowadząc szkolenia dla lekarzy dentystów i higienistek oraz uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i wykładach.
 
W codziennej praktyce równą uwagę przywiązuje do precyzji wykonywanych zabiegów jak i do zapewnienia pacjentom odpowiedniej atmosfery, poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wizyty w gabinecie.  Procentuje to zdrowym uśmiechem pacjentów i zawodową satysfakcją doktora.
 
Prywatnie miłośnik podróży oraz biegów maratońskich.

Certyfikaty: