Paweł Zawadzki

Powrót doLekarze dentyścistrony wyżej
Absolwent kierunku Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył staż podyplomowy w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Już w czasie studiów aktywny członek studenckich towarzystw stomatologicznych oraz kół naukowych.
 
Doktor Paweł Zawadzki to chirurg z powołania, dla którego najważniejsze jest zapewnienie swoim pacjentom możliwe największej porcji komfortu, staranności i profesjonalizmu. Jest niepoprawnym optymistą. Jak sam mówi: „Stres w gabinecie stomatologicznym to przeszłość”. Empatia, cierpliwość, poczucie humoru i pasja to cechy, które najlepiej go opisują.
 
W praktyce klinicznej swoje zainteresowania skierował w kierunku Chirurgii Stomatologicznej. Odbył 5-letnie szkolenie specjalizacyjne w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej im. dr n. med. Zbigniewa Żaka w Krakowie, które zwieńczone zostało w 2019 r. złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskaniem tytułu Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej.
 
Swoją wiedzę i umiejętności stale rozwija uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. 
 
Prywatnie uwielbia wypoczywać aktywnie - uprawiając narciarstwo lub pływanie. Zapalony miłośnik motocykli. Chętnie oddaje się także pasji kulinarnej.
 

 

Certyfikaty: