Niewidoczny Aparat Ortodontyczny

Powrót doOferta specjalnastrony wyżej
100% Komfortu i Dyskrecji
 
Jeśli Twoje zęby są krzywe, masz dość uśmiechania się "na siłę", czujesz zażenowanie i dyskomfort - wiedz, że możesz to zmienić. Zapraszamy na konsultacje ortodontyczne, nasi lekarze rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Nowoczesna ortodoncja pozwala każdemu zdobyć piękny uśmiech.
 
 
Stosujemy najnowocześniejsze systemy i materiały ortodontyczne, w tym aparaty z niewidocznymi kryształowymi zamkami Radiance dzięki którym aparaty stają się prawie niewidoczne. Dla Ciebie oznacza to maximum dyskrecji i komfortu podczas leczenia. Będziesz mógł prowadzić normalne życie, uśmiechać się bez skrępowania i uzyskać efekt o jakim zawsze marzyłeś!
 
Jeśli zaś jesteś zwolennikiem srebrnych dodatków i chciałbyś się wyróżniać kolorowym uśmiechem to najlepszym rozwiązaniem będzie aparat z metalowymi zamkami - we wszystkich kolorach tęczy, jeśli tylko tego zapragniesz :) Polecamy aparaty ortodontyczne dla dzieci również z moytywami bajkowymi np. różową Myszką Miki.
 

Leczenie ortodontyczne można podjąć w każdym wieku, im wcześniej się do nas zgłosisz tym szybciej będziemy mogli Ci pomóc. Nasz otodonta jest do Twojej dyspozycji. Droga do pięknego uśmiechu jest prosta, wystarczy podjąć wyzwanie ! 

Zamki Radiance to najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane zamki kosmetyczne dostępne na rynku. Stosowane w najlepszych aparatach ortodontycznych - wykonane z krystalicznie czystego szafiru. Niewiarygodnie gładkie i przeźroczyste.  Zapewniają idealnie kosmetyczny wygląd już od pierwszej chwili założenia aparatu. Nie przeszkadzają w wymowie, są gładkie dzięki czemu umożliwiają szybsze leczenie. Pod koniec leczenia są bardzo łatwe do zdjęcia – to bardzo ważne dla Pacjenta. Trwały, naturalny materiał zapewnia niezmienność aż do końca leczenia, nie przebarwia się i nie traci przezroczystości. Nowoczesna Ortodoncja pozwala na skuteczne leczenie wad zgryzu.